ЏЕБЕН ИСПИТУВАЧ НА ЛАК SDI-10

1.180,00 ден.   Спореди

Сигурност при купување на автомобил.
Чист приказ на екран.
Мал и прирачен.
Идеален како привезок.

Наједноставен автолак тестер. Со еден притисок на копче открива додатно...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сигурност при купување на автомобил.
Чист приказ на екран.
Мал и прирачен.
Идеален како привезок.

Наједноставен автолак тестер. Со еден притисок на копче открива додатно лакирање и штети на каросерија, кои се замаскирани. Укажува на неправилности во лакирање преку 3 LED-ламбици. Брзо и едноставно ракување  за секого.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка