Џебен временски прогнозер

Џебен временски прогнозер

912,00 ден.   Спореди

Благодарение на компактната големина, оваа временска станица ќе биде Ваш идеален сопатник кој можете да го носите в џеб. Со него секогаш однапред ќе знаете какво време Ве очекува при одење на излет, к...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 912,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Благодарение на компактната големина, оваа временска станица ќе биде Ваш идеален сопатник кој можете да го носите в џеб. Со него секогаш однапред ќе знаете какво време Ве очекува при одење на излет, кампување или кога планирате патување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка