ЉУБОВНИ ЛЕКОВИ

200,00 ден.   Спореди

Во оваа збирка станува збор за вљубувањето, за справувањето со љубомората и надминувањето на заслепеноста. Стендал верува дека љубовта доаѓа во различни форми и на различни начини, дека тенка е границ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Во оваа збирка станува збор за вљубувањето, за справувањето со љубомората и надминувањето на заслепеноста. Стендал верува дека љубовта доаѓа во различни форми и на различни начини, дека тенка е границата помеѓу љубовта и омразата, па силната страст и копнежот лесно може да преминат во суета и посесивност. Љубовта честопати е неизлечлива, па затоа тој на љубовниците наместо лек им нуди корисни совети. 128 стр., 11.5 Х 18.5 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка