Јонизатор со прочистувач на воздух

14.160,00 ден.   Спореди

Уредот создава негативни јони и на тој начин го подобрува квалитетот на воздухот. Истовремено, фаќачот на прашина ги привлекува правот, поленот и малите честички од дим и цигари. Покрај тоа, ултравиол...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 14.160,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уредот создава негативни јони и на тој начин го подобрува квалитетот на воздухот. Истовремено, фаќачот на прашина ги привлекува правот, поленот и малите честички од дим и цигари. Покрај тоа, ултравиолетовата светлина која ја создава светилката на прочистувачот, ги уништува бактериите. Овој прочистувч може да се врти до агол од 90 степени и има функција на вибрирање која може да се вклучи или исклучи преку далечински управувач.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка