ЈОНИЗАТОР-ПИРАМИДА

2.183,00 ден.   Спореди

Овој атрактивен јонизатор го подобрува квалитетот на воздухот во вашиот дом или канцеларија. Воздухот со негативни јони потсетува на свеж планински воздух или на свежина после дожд. Јонизаторот работи...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.183,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој атрактивен јонизатор го подобрува квалитетот на воздухот во вашиот дом или канцеларија. Воздухот со негативни јони потсетува на свеж планински воздух или на свежина после дожд. Јонизаторот работи со актуелна иглеста технологија и поседува 4 силни јонски струи. Јонизаторот пирамида го прочистува воздухот од дим, прашина и полен и помага во спречување на астма, грозница и алергија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка