Јонизатор за во автомобил

Јонизатор за во автомобил

970,00 ден.   Спореди

Имајте секогаш свежа атмосфера во Вашето возило со вградувањето на овој јонизатор. Уредот ги неутрализира позитивните јони на разни мириси и прашина со генерирање негативни јони, а науч...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 970,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Имајте секогаш свежа атмосфера во Вашето возило со вградувањето на овој јонизатор. Уредот ги неутрализира позитивните јони на разни мириси и прашина со генерирање негативни јони, а научно е докажано дека присутството на негативни јони во воздухот ја зголемува енергијата и расположението.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка