Јато

89,00 ден.   Спореди

Издавач: Тримакс Година на издавање: 2011 Автор: Јадранка Клисарова ISBN: 608-204-097-X   Романот ,,Јато“ е прекрасна сага за еден човек и неговата судбина, за исконското во човекот да се истра...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 89,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Издавач: Тримакс Година на издавање: 2011 Автор: Јадранка Клисарова ISBN: 608-204-097-X   Романот ,,Јато“ е прекрасна сага за еден човек и неговата судбина, за исконското во човекот да се истрае долго во осаменоста која во овој случај е неминовна, поради игра на судбината. Нарацијата по разни патишта не води до расплетот исполнет со надеж која не умира и тоа го враќа главниот лик во неговото долговечно јато-семејство.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи