Јамајка Ин

150,00 ден.   Спореди

Опасна и романтична приказна за млада девојка која, по смртта на својата мајка, и се спротивставува на тешката ситуација во којашто запаѓа. Таа не се плаши да го стори она што смета дека е правилно ду...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 150,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Опасна и романтична приказна за млада девојка која, по смртта на својата мајка, и се спротивставува на тешката ситуација во којашто запаѓа. Таа не се плаши да го стори она што смета дека е правилно дури и во мигови кога може да си го изложи животот на опасност.
Нејзината храброст наспроти злото започнува да владее токму кога отседнува кај нејзините тетин и тетка и кога започнува да ги открива тајните на Јамајка ин, каде што се случуваат опасни работи. Нејзиниот злобен тетин, газда на таа мистериозна гостилница, се обидува да го контролира нејзиниот живот.
Мери ја привлекува одреден степен на ризик и опасност. Таа се вљубува во човек кој се чини дека ги поседува овие две работи...

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка