ЈАЖЕ ЗА ШЛЕПУВАЊЕ 2,5T

944,00 ден.   Спореди

За возила до 2500 кг. Со две силни куки и должина од 4 метри.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 944,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За возила до 2500 кг. Со две силни куки и должина од 4 метри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка