Ѕидно платно PPL BENQ ELITE-SCREENS 1:1 178x178cm M99NWS1 , Димензија на платното 188x205 cm,

Ѕидно платно PPL BENQ ELITE-SCREENS 1:1 178x178cm M99NWS1 , Димензија на платното 188x205 cm,

4.480,00 ден.   Спореди

PPL BENQ ELITE-SCREENS 1:1 178x178cm ѕидно платно M99NWS1 , Димензија на платното 188x205 cm, Број на страници 1:1, Видливи димензии 178x178 cm.
Гаранција: 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 4.480,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PPL BENQ ELITE-SCREENS 1:1 178x178cm ѕидно платно M99NWS1 , Димензија на платното 188x205 cm, Број на страници 1:1, Видливи димензии 178x178 cm.
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка