Ѕидни правоаголни RGB светилки

Ѕидни правоаголни RGB светилки

8.673,00 ден.   Спореди

Искористете го светлото како дизајнерски елемент во обликувањето на Вашиот дом и доживејте ја играта на боите на посебен начин. Со овој комплет ѕидни светилки можете да ја направите Вашата омилена ком...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.673,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Искористете го светлото како дизајнерски елемент во обликувањето на Вашиот дом и доживејте ја играта на боите на посебен начин. Со овој комплет ѕидни светилки можете да ја направите Вашата омилена комбинација на бои и на тој начин да го оживеете станот, куќате, канцеларијата итн. Во уредот за контрола може произволно да се приспособи преминот на хармонични бои, ефекти во ритамот на диско музика или едноставно изберете ја Вашата омилена боја на осветление.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка