ЅИДНА LED СВЕТИЛКА EVRY, 1 Х 3 W

6.136,00 ден.   Спореди

Дискретна елеганција, привлекува внимание, без да биде во главниот фокус на вниманието. Без оглед дали ќе го користите како осветлување на скалилата или дневната соба - елегантното алуминиумско тело е...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.136,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дискретна елеганција, привлекува внимание, без да биде во главниот фокус на вниманието. Без оглед дали ќе го користите како осветлување на скалилата или дневната соба - елегантното алуминиумско тело е секогаш волшебно. LED драјверот се нарачува посебно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка