Ѕиден часовник

590,00 ден.   Спореди

Ѕиден часовник од метал со римски бројки.
Ѕиден часовник од метал со римски бројки.
Димензии на часовникот : 43 см дијаметар.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ѕиден часовник од метал со римски бројки.
Ѕиден часовник од метал со римски бројки.
Димензии на часовникот : 43 см дијаметар.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка