Ѕиден часовник со радиосинхронизација (сребрен)

1.114,00 ден.   Спореди

Аналоген часовник со многу голем приказ и добро читливи бројки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.114,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Аналоген часовник со многу голем приказ и добро читливи бројки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка