ЅИДЕН ЧАСОВНИК СО ЛЦД- ПРИКАЗ НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ

1.811,00 ден.   Спореди

Време, температура и влажност на воздух на еден поглед. Дополнително се прикажува општа временска прогноза со помош на
3 различни временски симболи.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.811,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Време, температура и влажност на воздух на еден поглед. Дополнително се прикажува општа временска прогноза со помош на
3 различни временски симболи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка