Ѕиден часовник внатрешен и надворешен термометар

2.655,00 ден.   Спореди

Со овој часовник ќе го знаете точното време во секој период од денот. Внатрешната и надворешната температура се прикажани на два независни дигитални екрани на самиот часовник. Сензорот за надворе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.655,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој часовник ќе го знаете точното време во секој период од денот. Внатрешната и надворешната температура се прикажани на два независни дигитални екрани на самиот часовник. Сензорот за надворешна температура може да стои на ѕид или да биде поставен самостојно на некое друго место во радиус од 20 метри од часовникот. Температурата може да се прикаже во °C или °F.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка