ЅИДЕН ПРЕКИНУВАЧ

1.239,00 ден.   Спореди

Овој прекинувач е далечински управувач за контролира на светилки и други уреди. Прекинувачот е наместен на фиксна точка на ѕидот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој прекинувач е далечински управувач за контролира на светилки и други уреди. Прекинувачот е наместен на фиксна точка на ѕидот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка