ЅИДЕН КУЈНСКИ АСПИРАТОР- ЦРН ДКГ 552 ОРА С

30.990,00 ден.   Спореди

Стакло
Издувно и проточно
Електронско управување
Тајмер
Индикатор за работа
Халогенско осветлување: 2 × 35 W
Стандардна
Број на степени на вентилаторот: 4
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 30.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стакло
Издувно и проточно
Електронско управување
Тајмер
Индикатор за работа
Халогенско осветлување: 2 × 35 W
Стандардна
Број на степени на вентилаторот: 4
Број на мотори: 1
"P.A.E" систем
Пречник на одводното црево: 15 cm
Филтер за маснотии од алуминиум што се мие
Филтер за маснотии кој се мие
Јаглен филтер: 240745
Метален филтер: 240819
Пречник на одводното црево: 15 cm
Висина на турбината: 51 cm
Јачина на моторот: 250 W
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 850 m³/h
Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 730 m³/h
Бучност: 68 dB(A)
Димензии: 55 × 38,8 cm
Ширина: 550 mm
Висина (аспиратор без оџак): 51 cm
Висина на оџакот: 50 / 88 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 70 × 65,5 × 63 cm
Бруто тежина на апаратот: 33 кг
EAN Код: 3838942508981

Бучност 64 dB(A)
Ширина 550 mm
Тип на апаратот Самостоен
Начин на управување Електронско
Управување Преклопник
Број на мотори 1
Број на степени на вентилаторот 3
Број на филтри 1
Куќиште Стакло
Одвод Лакиран метал
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи