Ѕиден држач за LCD телевизор

Ѕиден држач за LCD телевизор

18.703,00 ден.   Спореди

Овој ѕиден држач за телевизор е изработен да пружи најголем комфор. Преку далечинскиот управувач можете да си го наместите најдобриот агол на гледање, а едноставната монтажа може да ја изведе секој со...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 18.703,00 ден.

пред 5 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој ѕиден држач за телевизор е изработен да пружи најголем комфор. Преку далечинскиот управувач можете да си го наместите најдобриот агол на гледање, а едноставната монтажа може да ја изведе секој со барем мало техничко познавање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка