ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА АЛАТИ

1.298,00 ден.   Спореди

Ѕиден држач за чување на максимум 6 алати, како клешти, чекани, штрафцигери, клучеви и сл. Приспособливите стегачи овозможуваат сместување на алатки во најразлична големина.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.298,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ѕиден држач за чување на максимум 6 алати, како клешти, чекани, штрафцигери, клучеви и сл. Приспособливите стегачи овозможуваат сместување на алатки во најразлична големина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка