Ѓердан во ретро стил - виолетов

399,00 ден.   Спореди

Уникатен ѓердан во ретро стил составен од шест големи цврсти плочки со виолетова основа и златни детали.
Димензии:
Должина - 25 до 35 см.
Без никел.
(Дадената должина отсликува...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уникатен ѓердан во ретро стил составен од шест големи цврсти плочки со виолетова основа и златни детали.
Димензии:
Должина - 25 до 35 см.
Без никел.
(Дадената должина отсликува колку е долго ланчето кога ќе се стави на врат.)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка