ЃАВОЛ ВО ТЕЛОТО

150,00 ден.   Спореди

Приказна за една недозволена љубов, која предизвикала вистински скандал во повоена Франција. Младото, одвај шеснаесетгодишно момче, станува љубовник на неколку години постара девојка, која е веќе омаж...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 150,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Приказна за една недозволена љубов, која предизвикала вистински скандал во повоена Франција. Младото, одвај шеснаесетгодишно момче, станува љубовник на неколку години постара девојка, која е веќе омажена и чиј сопруг е на фронтот. Но двајцата млади ја делат истата страст и желба за живот, а ѓаволот во нивните тела не им дозволува да се откажат и тогаш кога сите се против нив. 112 стр., 12.5 Х 20 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка