ШТРАФЦИГЕР TORX-SD T3 PICOFINISH

649,00 ден.   Спореди

Штрафцигер со дршка Wiha PicoFinish за брзо вртење. Врвот е направен од висококвалитетен челик со хром, ванадиум и молибден.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Штрафцигер со дршка Wiha PicoFinish за брзо вртење. Врвот е направен од висококвалитетен челик со хром, ванадиум и молибден.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка