ШТРАФЦИГЕР 6,5 X 150 MM VDE

474,00 ден.   Спореди

MAXXPRO-дизајн на триаголен зафат: комбинација на цврста и мека површина со триаголниот зафат со што се овозможува лесно вртење и оптимална безбедност. Тестиран според VDE стандарди за работа до 1000 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 474,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MAXXPRO-дизајн на триаголен зафат: комбинација на цврста и мека површина со триаголниот зафат со што се овозможува лесно вртење и оптимална безбедност. Тестиран според VDE стандарди за работа до 1000 V, на температура и до -40 º C, и на рутински тест во вода на 10 000 V.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка