ШТРАФЦИГЕР - 2,5 X 75 MM VDE

354,00 ден.   Спореди

MAXXPRO штрафцигер со триаголна рачка. Комбинацијата од цврстата / мазната површина со триаголниот дизајн овозможува удобна работа и распределба на силата. Цврстата поврзаност меѓу рачката и врвот гар...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 354,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MAXXPRO штрафцигер со триаголна рачка. Комбинацијата од цврстата / мазната површина со триаголниот дизајн овозможува удобна работа и распределба на силата. Цврстата поврзаност меѓу рачката и врвот гарантира максимална безбедност. Тестиран по VDE стандарди до 1000 V, во вода до 10 000 V и на температура од - 40 Целзиусови степени.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка