ШТРАФЦИГЕР - 2,5 X 50 MM

295,00 ден.   Спореди

Рачка Wiha Pico Finish за лесно вртење. Изработени од висококвалитетен хром-ванадиум-молибден челик и хромиран врв.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Рачка Wiha Pico Finish за лесно вртење. Изработени од висококвалитетен хром-ванадиум-молибден челик и хромиран врв.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка