ШТРАФЦИГЕР КРСТАЧ ТИП - PZ 3

944,00 ден.   Спореди

MAXXPRO-крстач со гумена заштита и комбинација од тврда и мека површина и соодветен дизајн, овозможувајќи лесно манипулирање со алатот. Тестиран според VDE стандардите при напон до 1000 V / (рутински ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 944,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MAXXPRO-крстач со гумена заштита и комбинација од тврда и мека површина и соодветен дизајн, овозможувајќи лесно манипулирање со алатот. Тестиран според VDE стандардите при напон до 1000 V / (рутински тест во вода до 10 000 V) на температура до - 40 C.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка