Штитници за врата 3

200,00 ден.   Спореди

Универзални штитници за врата (4 парчиња). Ги штитат вратите од гребење. Напомена: Пред местење на штитниците исчистете ја површината.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Универзални штитници за врата (4 парчиња). Ги штитат вратите од гребење. Напомена: Пред местење на штитниците исчистете ја површината.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка