Штитник од сонце 7

200,00 ден.   Спореди

Мрежаст штитник од сонце за заден ветробран во црна боја со 4 вакум гумици и димензии: 50х100 цм.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мрежаст штитник од сонце за заден ветробран во црна боја со 4 вакум гумици и димензии: 50х100 цм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка