Штитник од сонце 6

190,00 ден.   Спореди

Мрежаст аголен штитник од сонце со две вакум гумици за странични прозори дизајниран со ликови од Walt Disney и Warner Bros и димензии: 65х38 цм. (2 парчиња)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 190,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мрежаст аголен штитник од сонце со две вакум гумици за странични прозори дизајниран со ликови од Walt Disney и Warner Bros и димензии: 65х38 цм. (2 парчиња)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка