Штитник од сонце 4

100,00 ден.   Спореди

Мрежаст штитник од сонце за странични прозори дизајнирани со ликови од Walt Disney i Warner Bros. Со 2 вакум гумички и димензии: 44х36 цм. (2 парчиња)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 100,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мрежаст штитник од сонце за странични прозори дизајнирани со ликови од Walt Disney i Warner Bros. Со 2 вакум гумички и димензии: 44х36 цм. (2 парчиња)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка