Штитник од сонце 11

370,00 ден.   Спореди

Штитник од сонце за преден ветробран со 2 вакум гумици и димензии 60х130 сантиметри. 100% одбивност на сонце.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 370,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Штитник од сонце за преден ветробран со 2 вакум гумици и димензии 60х130 сантиметри. 100% одбивност на сонце.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка