ШТИТНИК ЗА МОНИТОРИ

885,00 ден.   Спореди

Ја намалува изложеноста на сонце и одблесокот на мониторот. Се прикачува на самиот монитор со држачите и се отстранува лесно.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ја намалува изложеноста на сонце и одблесокот на мониторот. Се прикачува на самиот монитор со држачите и се отстранува лесно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка