ШТЕК-ТАЈМЕР

413,00 ден.   Спореди

Штек со вграден тајмер за подесување на временски интервали со кој заштедувате струја бидејќи автоматски ги исклучува апаратите, според избраното време.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Штек со вграден тајмер за подесување на временски интервали со кој заштедувате струја бидејќи автоматски ги исклучува апаратите, според избраното време.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка