ШТЕКЕР СО 7 ВЛЕЗА СО НОЖЕН ПРЕКИНУВАЧ

1.711,00 ден.   Спореди

Со продолжениот 1,5 метарски ножен прекинувач можете да ја затскриете прачката со штекери, додека ножниот прекинувач може да остане на некое место кое е удобно и лесно достапно. На тој начин избегнува...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.711,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со продолжениот 1,5 метарски ножен прекинувач можете да ја затскриете прачката со штекери, додека ножниот прекинувач може да остане на некое место кое е удобно и лесно достапно. На тој начин избегнувате искривени движења при вклучување и заштедувате на трошоците за струја при исклучување поради стендбај опцијата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка