ШТЕДЛИВ АДАПТЕР ТИП USPS-600

767,00 ден.   Спореди

Електронски стабилизиран линеарен мрежен урез со можност на подесување на излезен напон и аналоген дисплеј. Поволен почетен модел на мрежен уред кој се регулира на повеќе степени со потрошувачка < 0,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски стабилизиран линеарен мрежен урез со можност на подесување на излезен напон и аналоген дисплеј. Поволен почетен модел на мрежен уред кој се регулира на повеќе степени со потрошувачка < 0,3 W до максимален напон од 600 mA. Инсалирана трајна заштита од струен удар и прегревање. Ве молиме посебно нарачајте го соодветниот мрежен кабел (продукт бр. 51 02 62)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка