ШТЕДЛИВА СИЈАЛИЦА OSRAM DULED 12W E27

739,00 ден.   Спореди

Сијалица со две функции: штедлива сијалица за општа употреба и ноќно ЛЕД-светло.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 739,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сијалица со две функции: штедлива сијалица за општа употреба и ноќно ЛЕД-светло.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка