ШТЕДЛИВА СИЈАЛИЦА MEGAMAN LILIPUT ТИП- E14, 8 W

629,00 ден.   Спореди

Квалитетна и штедлива сијалица изработена со амалгам технологија без додатоци на жива по најниска цена. Пријатно жолто - бело осветлување со заштеда до 80 % ел.струја.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 629,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Квалитетна и штедлива сијалица изработена со амалгам технологија без додатоци на жива по најниска цена. Пријатно жолто - бело осветлување со заштеда до 80 % ел.струја.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка