ШТЕДЛИВА СИЈАЛИЦА MEGAMAN Е27/ 7W

295,00 ден.   Спореди

Висококвалитетни, еколошки и штедливи сијалици дизајнирани според најновата технологија. Жолто-белата светлина заштедува и до 80 % енергија, а со тоа и голем дел од Вашиот буџет.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Висококвалитетни, еколошки и штедливи сијалици дизајнирани според најновата технологија. Жолто-белата светлина заштедува и до 80 % енергија, а со тоа и голем дел од Вашиот буџет.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка