ШТЕДЛИВА СИЈАЛИЦА DULUXSTAR, 21 W/ E27

593,00 ден.   Спореди

Штедливите сијалици на Duluxstar се вистински избор за оние што сакаат одлично осветлување и неверојатна долготрајност на сијалиците. Три години гаранција.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 593,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Штедливите сијалици на Duluxstar се вистински избор за оние што сакаат одлично осветлување и неверојатна долготрајност на сијалиците. Три години гаранција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка