ШТЕДЛИВА СИЈАЛИЦА ТИП - R7s, 24W - ЖОЛТО-БЕЛА

ШТЕДЛИВА СИЈАЛИЦА ТИП - R7s, 24W - ЖОЛТО-БЕЛА

295,00 ден.   Спореди

Замена за халогенско светло, со мала потрошувачка при што не се создава топлина. Стандарден R7s приклучок и должина од 118 mm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Замена за халогенско светло, со мала потрошувачка при што не се создава топлина. Стандарден R7s приклучок и должина од 118 mm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка