ШМИРГЛА ЗА ПОЛИРАЊЕ ОПТИЧКИ КАБЛИ - LWL 1000

236,00 ден.   Спореди

Шмиргла за полирање на конектори кај оптички кабел.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 236,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шмиргла за полирање на конектори кај оптички кабел.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка