Шише со гас, со можност за полнење Weller

354,00 ден.   Спореди

Високoквалитетен ISO бутан гас, особено погоден за лемење


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 354,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Високoквалитетен ISO бутан гас, особено погоден за лемење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка