ШИЛО

472,00 ден.   Спореди

Шило изработено од хром-ванадиум челик со обвивка од никел. Рачката од целулоза ацетат има транспарентна црвена боја.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шило изработено од хром-ванадиум челик со обвивка од никел. Рачката од целулоза ацетат има транспарентна црвена боја.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка