ШАСИЈА СО СИЈАЛИЧКИ - СРЕБРЕНО СИВА БОЈА

826,00 ден.   Спореди

Шасија со вградени ЛЕД сијалички, идеална за викендички, кампирање и сл. Работи на 3 микро батерии кои не спаѓаат во пакетот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 826,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шасија со вградени ЛЕД сијалички, идеална за викендички, кампирање и сл. Работи на 3 микро батерии кои не спаѓаат во пакетот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка