ШАСИЈА ЗА ЗВУЧНИЦИ SPEAKA 180/200

2.360,00 ден.   Спореди

Серијата SpeaKa се карактеризира со висок квалитет и висок перформанси. Се одликува со силна челична шасија. Совршен за изградба на сабвуфери. Идеален за замена или изградба на свои звучници!


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.360,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Серијата SpeaKa се карактеризира со висок квалитет и висок перформанси. Се одликува со силна челична шасија. Совршен за изградба на сабвуфери. Идеален за замена или изградба на свои звучници!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка