Шампон против првут - смрека

635,00 ден.   Спореди

Нежно ја чисти косата и кожата на главата, го смирува чешањето и иритацијата и го отстранува првутот. Иновативниот фитоактивен комплекс од масло од смрека и екстрактот од органски одгледувана коприва ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Био органика http://bioorganica.mk   Детали 635,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нежно ја чисти косата и кожата на главата, го смирува чешањето и иритацијата и го отстранува првутот. Иновативниот фитоактивен комплекс од масло од смрека и екстрактот од органски одгледувана коприва заедно со екстрактот од кора од врба, лист од бреза и топола помага во враќањето на здравата и избалансирана функција на кожата. Состав: Aqua (Water), Alcohol*, Coco Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Sodium PCA, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract*, Juniperus Oxycedrus Wood Oil*, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Populus Nigra Extract, Betula Alba Leaf Extract*, Urtica Dioica (Nettle) Extract*, Betaine, Polyglyceryl 10 Laurate, Xanthan Gum, Phytic Acid, Citric Acid.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка