Шампон за баланс - маточина

595,00 ден.   Спореди

Специјално развиен за нега на масна коса и осетлива кожа на главата. Содржи благи средства за чистење како и смирувачки комплекс од бетаин, протеини од свила и пченични никулци. Го остранува вишокот н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Био органика http://bioorganica.mk   Детали 595,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Специјално развиен за нега на масна коса и осетлива кожа на главата. Содржи благи средства за чистење како и смирувачки комплекс од бетаин, протеини од свила и пченични никулци. Го остранува вишокот на маснотии и ги хармонизира функциите на лојните жлезди. Органско одгледуваната маточина и природните хидрирачки агенси помагаат на вашата коса да ја врати еластичноста и здравиот изглед. Состав: Aqua (Water), Alcohol*, Coco Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium PCA, Melissa Officinalis (Balm Mint) Leaf Extract*, Hydrolyzed Silk, Betaine, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Parfum (Essential Oils), Limonene, Citric Acid, Phytic Acid.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка