ЧИТАЧ НА МЕМОРИСКИ КАРТИЧКИ

819,00 ден.   Спореди

Читач за мемориски картички со вграден прекинувач. Статус на мемориските картички се прикажува преку ЛЕД диоди.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 819,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Читач за мемориски картички со вграден прекинувач. Статус на мемориските картички се прикажува преку ЛЕД диоди.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка