Чиста 3W LED сијалица со LED диоди 80, E27

1.593,00 ден.   Спореди

Може да го добиете истиот LED дизајн и со конвенционалните светилки. Заштедата на енергија е до 88% со иновативната LED технологија. Животниот век е 15 пати подолг од стандардните светилки . Зачувај 3...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.593,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Може да го добиете истиот LED дизајн и со конвенционалните светилки. Заштедата на енергија е до 88% со иновативната LED технологија. Животниот век е 15 пати подолг од стандардните светилки . Зачувај 33 кг на CO ² со 3000 работни часа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 10 години

од Ненајавен корисник

malko e skupa sijalicava da e do 600 denari moze da se kaze